Moje konto Moje konto

Aura Herbals

Produkty

1 2 3 4

Aura Herbals - suplementy w zgodzie z naturą!

Aura Herbals to polski producent suplementów diety w postaci kropel, tabletek, bądź sproszkowanej. Filozofia firmy zakłada tworzenie produktów o najwyższym standardzie, prostych składach i wysokich stężeniach składników aktywnych. Suplementy Aura Herbals są produkowane od ponad 10 lat z myślą o dostarczeniu do diety składników wspierających profilaktykę zdrowia.

Co wyróżnia suplementy diety Aura Herbals?

Jakość proponowanych suplementów jest wyznacznikiem marki Aura Herbals. Receptury opracowywane są z najwyższą starannością i w oparciu o potrzeby konsumentów. Wykorzystywane do produkcji surowce są poddawane analizom pod kątem czystości i jakości, a gotowe produkty są kontrolowane na zawartość metali ciężkich i bezpieczeństwo mikrobiologiczne. Aura Herbals dokłada wszelkich starań, aby dostarczać produktów najwyższej jakości. Dlatego też suplementy diety Aura Herbals są tworzone w myśl zasady clean label - czystych składów.

Czytelne etykiety produktów pozwalają na zapoznanie się ze składem suplementów Aura Herbals, a także z zalecanym sposobem użycia i przeciwwskazaniami. 

Cechą wyróżniającą produkty Aura Herbals jest na pewno niezwykle bogata oferta preparatów w kroplach. Taka forma suplementów diety ułatwia przyswajanie składników odżywczych, a także zwiększa wydajność produktów. Ponadto suplementy Aura Herbals w kroplach posiadają możliwie jak najbardziej czyste składy, co pozwala unikać przyjmowania zbędnych substancji. Płynne suplementy diety Aura Herbals są wygodne do przyjmowania dla osób mających trudność z połykaniem kapsułek i tabletek. Aura Herbals wykazuje dbałość również o naturalne opakowania suplementów w kroplach, które są wykonane z ciemnego szkła i kartonowego opakowania.

Aura Herbals suplementy diety na niedobory

Współczesny szybki tryb życia i przetworzona żywność sprawiają, że częstym problemem stają się niedobory składników odżywczych. Właśnie na takie zapotrzebowanie odpowiada oferta Aura Herbals. Witaminy i minerały w kroplach Aura Herbals to kilkanaście propozycji przeznaczonych do uzupełniania diety osób dorosłych, seniorów, a także dla dzieci. Największym zainteresowaniem cieszą się Witamina D3 w kroplach dla dorosłych i dla dzieci, a także kompleks Witaminy D3+K2 oraz ADEK. Minerały w płynnej postaci to m.in. Cynkdrop - cynk z witaminami B1 i B12, Ferradrop - wysokoprzyswajalne żelazo z kwasem foliowym, czy Jodadrop - bioaktywne źródło jodu. Aura Herbals to również wyciągi roślinne o wysokiej jakości. Chlorofil z morwy białej w postaci koncentratu to propozycja dla osób pragnących oczyścić organizm z toksyn. Olejek z oregano i Kompleks orzecha to suplementy na pasożyty i kandydozę układu pokarmowego, a Resvadrop to skoncentrowane krople z resweratrolem, który wspiera układ krążenia.

Argentum 200 - niejonowe srebro koloidalne Aura Herbals

Srebro koloidalne Argentum 200 Aura Herbals to seria produktów kosmetycznych polecanych do pielęgnacji skóry twarzy, ciała i głowy. Srebro koloidalne posiada właściwości odkażające, antybakteryjne i przeciwzapalne. Sprzyja regeneracji skóry problematycznej, z wypryskami różnego pochodzenia, trądzikiem, a także łojotokowym zapaleniem skóry. Ten produkt występuje w postaci toniku i sprayu w czterech stężeniach 25 ppm, 50 ppm,100 ppm i 200 ppm.


Aura Herbals to suplementy diety i produkty stworzone z myślą o wykorzystaniu potencjału natury dla kompleksowego wsparcia organizmu.

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl