Moje konto Moje konto

Dezynfekcja i odkażanie

Skaleczenia i rany, stany zapalne skóry, dziąseł czy jamy ustnej – wszystkie te drobne dolegliwości wprawdzie rzadko bywają groźne dla zdrowia, ale są uciążliwe. Wymagana jest także natychmiastowa reakcja, która zapobiegnie dalszemu rozwojowi zapaleń, odkazi rany i nie dopuści do zakażenia.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz sprawdzone opatrunki i środki do dezynfekcji, które powinny znaleźć się w każdej domowej, biurowej, podróżnej lub samochodowej apteczce. Woda utleniona pozwoli Ci odkazić skaleczenia dłoni, rąk, nóg lub innych części ciała i zapobiegnie przedostaniu się groźnych bakterii do ran. Ten znany preparat możesz wykorzystać również do płukania jamy ustnej przy stanach zapalnych (jako roztwór z wodą).

Polecamy również azulan, który doskonale złagodzi stany zapalne skóry, dziąseł i błon śluzowych jamy ustnej oraz pomoże wyleczyć stan zapalny przewodu pokarmowego (działa rozkurczająco i przeciwzapalnie). Do przemywania ram możesz wybrać tradycyjny spirytus salicynowy.

A może planujesz wycieczkę do lasu lub za miasto i obawiasz się kleszczy oraz komarów. Nasze żele przeciwko kleszczom i środki na komary to bezpieczne preparaty zawierające naturalne substancje aktywne odstraszające te uciążliwe i groźne owady. Są one w 100% bezpieczne, dlatego można je stosować zarówno u osób dorosłych, jak i dzieci.

Asortyment środków odkażających i opatrunkowych to produkty niezbędne w każdej domowej apteczce. Prezentujemy preparaty, które pomagają w doraźnym oczyszczeniu i zdezynfekowaniu ran czy skaleczeń. Są również pomocne w przypadku stanów zapalnych na skórze bądź wewnątrz jamy ustnej. To jedynie przykłady sytuacji, jakie mogą wymagać szybkiej interwencji i pierwszej pomocy. W trosce o Państwa zdrowie i komfort w czasie uciążliwych dolegliwości oferujemy środek do odkażania skóry zmniejszający ryzyko zakażenia i rozwój związanych z tym problemów zdrowotnych. Nasza oferta obejmuje sprawdzone i skuteczne środki dezynfekujące o bezpiecznym składzie i przemyślanych recepturach. Są one łagodne zarówno dla człowieka, jak i dla środowiska naturalnego.

Antyseptyczne działanie wprost z natury

Przygotowaliśmy asortyment bogaty w preparaty do odkażania ran dla dorosłych oraz w spraye ochronne dla dzieci. W naszym sklepie mogą Państwo nabyć standardowe środki ochronne w postaci przyłbic, maseczek oraz żeli antybakteryjnych bogatych w propolis, zioła, srebro koloidalne czy ekstrakty roślinne. Pakowane w kompaktowych pojemniczkach mieszczą się do torebki, ale też do domowej kosmetyczki lub samochodowej apteczki. Są również idealnym sposobem na nagłe skaleczenia w czasie wyjazdów służbowych, rodzinnych, a także podczas wakacji. Każdy płyn do dezynfekcji ran jest całkowicie bezpieczny i dedykowany osobom w każdym wieku.

Środki na kleszcze i komary

Sezon wiosenno-letni to czas, kiedy dużym zagrożeniem są komary i kleszcze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy specjalnie przygotowane do tego celu żele i preparaty na ukąszenia, które łagodzą podrażnienia i w całkowicie naturalny sposób zapobiegają przykrym dolegliwościom. Nasze produkty mogą stanowić podstawowy środek ochronny w czasie wyjazdu za miasto, wycieczki do lasu czy biwaku na łonie natury. Pomogą one w świadomym i rozsądnym planowaniu wyprawy, co jest obowiązkiem każdego podróżnika. Zachęcamy Państwa do zaopatrzenia się w środki na odkażanie w naszym sklepie.

Doraźne środki dezynfekujące

Nasz asortyment to także płyny do dezynfekcji, w tym woda utleniona, spirytus salicylowy oraz wskazane przy różnego rodzaju skaleczeniach i zadrapaniach spraye antybakteryjne. Preparat do odkażania ran skutecznie zapobiega przedostawaniu się do krwi niebezpiecznych wirusów, zanieczyszczeń i bakterii. Jego aplikacja na skaleczone dłonie, nogi czy inne części ciała to najlepsza doraźna pomoc podczas przebywania poza domem.

Naturalne preparaty odkażające

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą naturalnych i łagodnych środków dezynfekujących. Składniki czerpane z natury wykazują silne, aczkolwiek nieszkodliwe działanie dla człowieka. Aby zapewnić Państwu kompleksowe rozwiązania na wspomniane wyżej nieprzewidywalne sytuacje, proponujemy również suplementy ziołowe oraz związki mineralne i witaminy na wzmocnienie odporności i dostarczenie wszystkich niezbędnych wartości odżywczych do organizmu.

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl