Moje konto Moje konto

Zioła jednorodne

Surowce jednorodne są źródłem składników aktywnych, które dają pewność co do skuteczności działania w naszym organizmie. Zioła jednorodne mogą być stosowane do przygotowania naparów, nalewek, czy maceratów, a także sporządzenia mieszanek ziołowych. Dzięki dostępnemu asortymentowi, np. kwiatów akacji, owoców anyżu i korzeni arcydzięgla, ziołolecznictwo przynosi maksymalnie pozytywne efekty. Wspomniane rośliny wspomagają kuracje nerek i dróg moczowych, pomagają w zwalczaniu kaszlu przy infekcjach górnych dróg oddechowych czy też ułatwią trawienie lub wzbudzą łaknienie.

Systematyczne stosowanie ma duże znaczenie

Zioła jednorodne to produkty lecznicze o dużym potencjale, ale ich działanie niekoniecznie jest natychmiastowe. Często pożądane efekty uzyskuje się dopiero po systematycznym oraz dłuższym stosowaniu. Z powodzeniem można traktować to jako zaletę ziołolecznictwa, gdyż wiąże się dość bezpośrednio z jego naturalnym pochodzeniem. Fitoterapia pozostaje niezwykle przyjazna dla organizmu człowieka, a rezultaty uzyskane tą metodą często przewyższają początkowe oczekiwania. Warto na nie poczekać. Wystarczy spojrzeć chociażby na babkę lancetowatą, która wspiera kuracje niepożądanych zmian skórnych lub na korzeń ashwagandha obniżający poziom stresu. Zadbaliśmy o bogaty wybór roślin. W naszych katalogach znajduje się kilkaset jednorodnych ziół. Łatwo i szybko znajdą Państwo odpowiednie dla siebie.

Doradzimy w wyborze odpowiednich ziół

Biała szałwia, bluszczyk kurdybanek, czystek, diabelski pazur - nazwy roślin mogą zaskakiwać, ale rozszyfrowanie ich właściwości wcale nie musi być trudne. Zioła jednorodne z naszego sklepu posiadają czytelne opisy. Łatwo zrozumieją z nich Państwo, w jakiej sytuacji okażą się przydatne oraz jak je stosować, co również ma spore znaczenie. W razie problemów pomocą służą nasi profesjonalni doradcy. Posiadają szeroką wiedzę o roślinach oraz ich składnikach aktywnych. Doskonale opanowali nie tylko teorię, ale także praktykę stosowania poszczególnych ziół. Warto już dziś zbudować w domowym zapleczu “zielarską” apteczkę. Dzięki jednorodnym ziołom można będzie zadbać o profilaktyczne wsparcie organizmu, dodatkową pomoc w czasie choroby lub szybko zareagować w nagłych sytuacjach.

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl