Moje konto Moje konto

Suplementy na stawy i mięśnie

Dbanie o stawy jest bardzo ważne. Ich prawidłowa budowa ma bezpośredni, silny wpływ na jakość codziennego funkcjonowania. Suplementy na stawy to produkty wspomagające zachowanie dobrej kondycji kostno-stawowej. W składzie naszych preparatów znajdują się substancje, które budują chrząstki, a ich uzupełnianie spowalnia ścieranie się tych elementów szkieletu. Stosować je może każdy, ale największą popularnością cieszą się wśród młodych, aktywnych ludzi, a także osób w podeszłym wieku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą każdego, kto chce wzmocnić swoje stawy.

Produkty

1 2 3 4 5

Suplementy na stawy zwiększają sprawność

Wzmacnianie stawów jest istotne, bo dzięki temu dłużej pozostajemy sprawni fizycznie. Wsparciem dla stawów jest nie tylko zbilansowana dieta, bogata w wapń, fosfor, kwasy omega-3 czy witaminy: C, D i E. Jest ona często niewystarczająca. Szczególnie w przypadku sportowców zawodowych i amatorskich. Aktywny tryb życia powoduje większe ścieranie się chrząstek stawowych, więc trzeba ten proces spowalniać. U nas znajdą Państwo zioło na stawy w wielu odmianach — nasze preparaty mają różnorodne składy, wśród których każdy znajdzie najlepszy dla siebie. Regularne ich stosowanie sprawi, że organizm będzie odpowiednio odżywiony, a stawy ulegną wzmocnieniu. Suplementy na stawy to prosty sposób na złagodzenie dyskomfortu podczas codziennej aktywności oraz na poprawę jakości życia.

Zioła na stawy — szeroka oferta

 

Stawy są niestety narażone na wiele uszkodzeń. Podczas poruszania się, nieustannie je o siebie ocieramy. Trzeba więc zapewnić im odżywienie, które wesprze regenerację i poprawi rotację, zmniejszając tarcie. W tym celu potrzebny jest przede wszystkim kolagen, ale także wapń i szereg witamin. Zapewniamy suplementy na stawy, które mają różne stężenia poszczególnych składników. Łatwo wybiorą Państwo odpowiedni dla swoich potrzeb. Wiemy, że różnią się one w zależności od wieku, diety i trybu życia, dlatego proponujemy szeroki asortyment. Osobom odczuwającym dyskomfort związany z układem ruchu zaleca się zdiagnozowanie problemu przed rozpoczęciem suplementacji. Wtedy najłatwiej dopasować zioła na stawy względem indywidualnego zapotrzebowania.

Suplementy na zdrowe stawy

Doustna suplementacja substancji wspomagających poprawne funkcjonowanie stawów i kości, m.in. kolagenu, czy kadzidłowca jest polecana przede wszystkim dla osób zmagających się ze schorzeniami stawów i kości, dla sportowców i osób amatorsko uprawiających aktywność fizyczną. W naszym asortymencie znajdą Państwo tzw. kolageny morskie lub norweskie; pochodzenia wieprzowego, wołowego i kolageny rybie (często ze skór dorsza), które swoim składem są najbardziej zbliżone do kolagenu ludzkiego. Posiadamy również kolageny w tabletkach, kapsułkach, do picia, w proszku przygotowanych do sporządzenia żelu lub w ampułkach z gotowym płynem. W naszym sklepie mogą Państwo wybierać spośród preparatów z witaminą C, z kwasem hialuronowym, wapniem, cynkiem, chondroityną, glukozaminą oraz kompleksem witamin.

Czy suplementy na stawy pomogą w ich zwyrodnieniach?

Zwyrodnienia stawów mogą być powodowane przez wiele czynników. Jest to m.in. otyłość, słaba tkanka mięśniowa, niekorzystne warunki pracy i jak już wspomnieliśmy - nieprawidłowości w budowie stawu oraz sport i związane z nim przeciążenia. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie podjęcie próby leczenia schorzeń: kręgosłupa, chorób związanych z kośćmi oraz z prawidłowym funkcjonowaniem stawów, za pomocą substancji naturalnych.

Proponowane przez nas suplementy na stawy znajdują zastosowanie w przypadku zapalenia kości i stawów, czy reumatoidalnym zapaleniu stawów. Ich regularne stosowanie łagodzi dolegliwości bólowe oraz poprawia ruchliwość stawów, pomaga również zwalczać pojawiające się obrzęki. Warto podkreślić, że wiele z nich, chroni tkankę chrzęstną, której degradacja jest powodem wielu schorzeń związanych z układem ruchu. Wspieranie układu kostnego oraz samych stawów jest niezbędne zarówno w profilaktyce, jak już w czasie, kiedy pojawiły się pierwsze dolegliwości w układzie ruchu.

Suplementacja na stawy będzie o tyle skuteczniejsza, o ile podejdą Państwo do problemu wielokierunkowo. Z pewnością należy zmienić tryb życia z siedzącego na aktywny oraz wdrożyć zdrowe nawyki żywieniowe.

 

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl