Moje konto Moje konto

Powrót do natury

powrot_do_natury.jpg

Wydarzenie promujące zdrowy styl życia oraz profilaktykę zdrowia.

Powrót do natury to wyjątkowe wydarzenie mające na celu promowanie zdrowia w różnych aspektach - ruchu, diety i trybu życia zgodnego z naturą. 

Zielarnia Lawenda ma przyjemność zaprosić do tego niestandardowego projektu Specjalistów w zakresie profilaktyki zdrowia, których przedstawiamy, jako Ekspertów zdrowia, ponieważ od lat specjalizują się w dziedzinie troski o zdrowie fizyczne i psychiczne naszych społeczności. 

Powrót do Natury - nowatorski projekt na Podkarpaciu

Powrót do Natury I Edycja to event będący okazją do spotkania się osób zainteresowanych naturalnymi metodami profilaktyki zdrowia

Powrót do Natury to zupełnie nowatorski projekt tego typu na Podkarpaciu. Formuła wydarzenia opiera się nie tylko na przekazie wiedzy teoretycznej w czasie prelekcji, lecz także na możliwości praktycznego doświadczenia, w trakcie warsztatów oraz indywidualnych konsultacji. 

Celem spotkania jest nie tylko podkreślenie istoty profilaktyki zdrowia w naszym życiu, a także przedstawienie wielu metod, które mogą prowadzić do wzmocnienia kondycji ciała i psychiki

Wydarzenie zostało skonstruowane zgodnie z zasadą 3 filarów profilaktyki zdrowia: zrównoważonej diety, dopasowanej do możliwości aktywności fizycznej oraz równowagi psychofizycznej. Z tego powodu zaprosiliśmy do wydarzenia Powrót do Natury wyjątkowych specjalistów - Ekspertów Zdrowia. Pośród nich znajdują się osoby wykwalifikowane w dziedzinie dietetyki i żywienia, zielarze-fitoterapeuci, farmaceuci, pedagodzy, muzykoterapeuci oraz fizjoterapeuci, a także znawcy naturalnych metod profilaktyki zdrowia.

 

Powrót do Natury - czego możesz oczekiwać na wydarzeniu?

W czasie eventu możecie skorzystać z prelekcji prowadzonych przez Ekspertów Zdrowia: 

Podstawowe zasady żywienia u osób aktywnych fizycznie.

Gdy zabraknie leków - ziołowe sposoby na powszechne dolegliwości.

Jakie korzyści zdrowotne przynosi masaż aromaterapeutyczny 

i masaż Kobido z wykorzystaniem olejków eterycznych.

Żywienie dzieci - jakie produkty wybrać do diety najmłodszych.

Zdrowe - bo z ula. Właściwości prozdrowotne produktów pszczelich.

Zioła dla zdrowia - czyli rola ziół w profilaktyce chorób cywilizacyjnych.

Ceniąc wolność - niebezpieczeństwo uzależnień.

 

Uzupełnieniem prelekcji, są indywidualne konsultacje, w czasie których będzie możliwe skorzystanie z wiedzy i doświadczenia zaproszonych Ekspertów Zdrowia.

Stoiska produktowe pozwolą na zapoznanie się z ofertą producentów związanych z Województwem Podkarpackim. Ich wieloletnie działalności, wywodzą się z tradycji i pasji, a ponadto ugruntowane są rzetelną wiedzą. Dlatego, warto przystanąć na chwilkę przy stoisku i spróbować oferowanych produktów oraz nacieszyć się możliwością rozmowy z producentem.

Warsztaty tematyczne prowadzone przez Ekspertów zdrowia, to również niezwykle ciekawe doświadczenie, pozwalające na możliwość zapoznania się z różnymi aspektami profilaktyki zdrowia fizycznego i psychicznego.

Dla najmłodszych uczestników zaplanowaliśmy Warsztaty dla dzieci w grupie wiekowej 6-12 lat na tematy: 

Poznaj świat ziół i przygotuj własną herbatkę!

Jak powstają naturalne świece z wosku pszczelego?

Powrót do Natury - dla kogo stworzone jest to wydarzenie?

Powrót do Natury to event skierowany do wszystkich dbających o dobrą kondycję zdrowia, zarówno w aspekcie fizycznym, jak i psychicznym. Osoby w każdym wieku znajdą interesujące prelekcje, warsztaty i konsultacje. Dla dzieci została przygotowana oferta warsztatów o charakterze edukacyjnym i poznawczym.

Seniorzy będą mogli skorzystać z zajęć z pogranicza dwóch dziedzin fizjoterapii i muzykoterapii, a także z prelekcji dotyczących zastosowania roślin leczniczych w kontekście chorób cywilizacyjnych. Osoby dbające o formę fizyczną będą mieć okazję poznać nowe aspekty ruchu, zasięgnąć porady dietetycznej lub poszukać relaksacji w kojących dźwiękach mis i gongów. Wydarzenie ma także na celu wspierać zrównoważone żywienie, dlatego też umożliwiamy konsultacje w zakresie żywienia dzieci i dorosłych. Dopełnieniem naturalnej profilaktyki zdrowia są oczywiście zioła i wiedza o nich - fitoterapia, a także produkty pszczele i ich zastosowanie - apiterapia.

Pełny program znajdziecie w PDF pod artykułem!

Powrót do Natury to wydarzenie skierowane do wszystkich, którzy pragną żyć zdrowo i w zgodzie z naturą!

 

Zapraszamy serdecznie!

 

Zielarnia Lawenda

 

Wydarzenie na Facebook

 

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl