Moje konto Moje konto

Olejki eteryczne

Produkty

1 2 3 4 ... 10 11 12

Moc natury zamknięta w niewielkiej buteleczce. Olejki eteryczne, bo o nich mowa, należą do multizadaniowych preparatów. Używa się je m.in. w kosmetologii oraz aromaterapii. Odpowiednio dobrane naturalne olejki eteryczne skutecznie odstraszą także owady. Uciążliwych komarów można pozbyć się np. dzięki płynowi z lawendy firmy Herbapol, który został przetestowany dermatologicznie. Potencjał olejków eterycznych wiąże się bezpośrednio z właściwościami surowca z którego zostały pozyskane. Olejki eteryczne otrzymuje się metodą destylacji z różnych części rozmaitych roślin. W składzie pojedynczego olejku eterycznego znajdują się liczne substancje organiczne i związki chemiczne, które decydują o działaniu produktu.

Zastosowanie olejków eterycznych

Olejki eteryczne to element często spotykany w domowych zaciszach lub lokalach firmowych. W przypadku ogólnodostępnych pomieszczeń pełnią np. funkcje relaksacyjne, uspokajające czy też po prostu odświeżające powietrze. W takiej sytuacji świetnie sprawdzą się naturalne olejki eteryczne: cytrynowe, pomarańczowe, anyżowe oraz goździkowe firmy Bamer. Pomogą złagodzić zmęczenie, a zarazem poprawić samopoczucie, dlatego wykorzystuje się je również w przypadku stresu lub problemów z zasypianiem. Dodajmy, że preparaty mogą też wykazywać działanie przeciwzapalne oraz antyseptyczne, do czego niektórzy wykorzystują olejek lawendowy Bamer. Co ciekawe, poszczególne produkty można ze sobą mieszać, ale wymaga to odpowiedniej wiedzy. Olejki eteryczne dostępne w naszych katalogach posiadają niezbędne atesty oraz analizy laboratoryjne.

Aplikacja olejków eterycznych

Istnieje wiele sposobów używania naturalnych olejków eterycznych. Te, najbardziej znane obejmują dodawanie do kąpieli oraz inhalacje. W każdym z tych przypadków warto pamiętać o odpowiednim rozcieńczeniu preparatu, aby jego stężenie nie było za duże. Poza tym np. lemongrasowy olejek eteryczny Bamer należy przechowywać w szczelnie zamkniętych naczyniach. Miejsce nie powinno posiadać dostępu do światła oraz pozostawać chłodne. Samo przygotowanie olejków do użycia zajmuje jedynie krótką chwilę. Warto już dziś zamówić preparaty z naszej strony, aby pomóc swojemu zdrowiu i samopoczuciu. Do wyboru dajemy ponad 100 produktów o odmiennych właściwościach oraz zastosowaniu. W razie wątpliwości lub pytań pomocą służą nasi specjaliści. Wystarczy zadzwonić bądź napisać maila.

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl