Moje konto Moje konto

Książki i czasopisma

1 2 3 4 5

Chcesz poznać tajemną moc ziół i przypraw? Możesz wykorzystać właściwości roślin i innych darów natury w dbaniu o swoje zdrowie, kondycję, dobre samopoczucie oraz urodę. Przejrzyj bogaty zbiór literatury dostępnej w naszym internetowym sklepie zielarskim, uzupełnij domową biblioteczkę o ciekawe pozycje i wzbogać swoją wiedzę.

W ofercie posiadamy szeroki wybór książek i czasopism (np. znane czasopismo o zdrowiu „Harmonia”) pełnych fachowych informacji, sprawdzonych porad oraz ciekawostek, które po prostu warto poznać. Dowiesz się, jak wykorzystać zioła w lecznictwie, do wzbogacenia codziennej diety lub zadbania o urodę

Wśród literatury znajdziesz wiele znanych tytułów ekspertów w swojej dziedzinie, którym udało się zbudować pozycję w środowiskach naukowych, medialnych i wydawniczych. Pojawiają się również prawdziwe perełki – książki, których przeczytanie wniesie do Twojego życia wiele nowych wartości.

Na półkach naszej sklepowej biblioteczki czekają książki o zdrowym odżywianiu, poradniki, które pomogą Ci bezpiecznie i naturalnie schudnąć, wzmocnić organizm lub zwalczyć przeziębienie. Poznasz diety zalecane dla poszczególnych grup krwi i przeczytasz sprawdzone przepisy na domowe nalewki lecznicze. Polecamy  także bogatą literaturę o naturalnym leczeniu chorób krążeniowych, nadciśnienia, cukrzycy,  przeziębienia i innych schorzeń.

Możesz wybrać wydawnictwa stanowiące prawdziwe kompendium wiedzy o ziołach. Poznasz z nich wyjątkowe właściwości melisy, czarnego bzu i innych roślin rosnących w lasach, na łąkach oraz w przydomowych ogrodach bądź ogródkach. Nie zabrakło również wydawnictw poświęconych słynnym właściwościom leczniczym żeń-szenia, kurkumy, imbiru i innych przypraw korzennych.

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl