Moje konto Moje konto

Zioła ekspresowe

Producenci

Produkty

1 2 3

Solidne wsparcie w czasie choroby lub gorszego samopoczucia? Zioła ekspresowe stanowią grupę szybkiej i skutecznej pomocy w wielu sytuacjach, wspierając organizm człowieka. Wystarczy spojrzeć na napar z bratka. Stosowany systematycznie łagodzi zmiany skórne występujące w trądziku młodzieńczym. Warto zaufać mocy naszych produktów, bo oferowane zioła ekspresowe są naturalnego pochodzenia. Pozostają bardzo dobrze przyswajalne oraz łagodne dla środowiska. Poza tym dostępny asortyment kompletujemy z największą dbałością o poszczególne składniki aktywne. Oferujemy jedynie sprawdzone i bezpieczne receptury, stworzone z myślą o fitoterapii.

Szeroki wybór ziół ekspresowych

Ziołolecznictwo rozwija się od tysiącleci, ale to wciąż otwarta i na nowo zapisywana księga, bo potencjał roślin nie pozwala zamknąć katalogu ich zastosowań. W tym temacie, choć wciąż nie brakuje pytań, znamy już całkiem sporo odpowiedzi, dlatego możemy zaproponować Państwu zioła ekspresowe, które pomogą m.in. w walce z przeziębieniem (kwiat czarnego bzu), zapaleniem dróg oddechowych (owoc anyżu), wspomogą trawienie (ziele dziurawca) czy też wspomogą oczyszczanie organizmu (liść pokrzywy). Do wyboru są dziesiątki preparatów pełniących zarówno funkcje profilaktyczne, jak i doraźne. Wystarczy dobrać odpowiednie zioła ekspresowe względem dolegliwości, aby wzmocnić organizm, pomagając mu wrócić do pełnej sprawności, a tym samym polepszyć własne samopoczucie.

Jak stosować zioła ekspresowe?

Zioła ekspresowe mają długie tradycje. Ich popularność wiąże się jednak nie tylko z korzystnymi właściwościami, ale też z łatwością zastosowania. Aby zaaplikować produkt leczniczy, jakim jest kwiatostan głogu, wystarczy zalać saszetkę wrzącą wodą, odczekać odpowiedni czas i wypić napar. W zasadzie tak samo aplikuje się pozostałe zioła ekspresowe do użytku wewnętrznego. Oczywiście posiadamy także wywary nanoszone zewnętrznie np. na skórę. Zawsze należy jednak wcześniej zapoznać się z zaleceniami, bo o ile sposób użycia jest stosunkowo podobny, o tyle częstotliwość stosowania bywa bardzo różna. Zależnie od produktu sięga się po niego od jednego do kilku razy dziennie. Zioła ekspresowe wymagają odpowiednich warunków przechowywania. Najczęściej mowa tu o suchym miejscu i pokojowej temperaturze.

ZAJRZYJ DO NASZYCH SKLEPÓW
Rzeszów: ul. Rejtana 67, ul. Matejki 18, ul. Broniewskiego 34; Jarosław: ul. Sobieskiego 1

ODWIEDŹ NAS
ONLINE:

contact-icon-call

ZADZWOŃ DO NAS
+48 517 947 057

contact-icon-email

NAPISZ DO NAS
info@zielarnia24.pl